Category: Horoskopi

07:56 08/05/2021
Screen-Shot-2021-05-08-at-8.54.52-AM-large.png
6min26
Dashi Kjo ditë do të kalojë lehtësisht për ju. Në punë nuk do të jetë e nevojshme për shumë përpjekje. Festa në punë do t’ju relaksojnë dhe ka gjasa të keni kohë të dilni edhe me miqtë e ngushtë. Bëni kujdes ndaj dikujt që po shfaq interes ndaj jush, pasi mund të mos jetë tërësisht […]

15:18 04/05/2021
horoscope-1585219315-1.jpg
56min140
DASHI Shtëpia dhe familja tani do të jenë një fokus kryesor, pasi Marsi, sundimtari juaj, tani është në Gaforre, duke e bërë këtë një kohë perfekte për të lëvizur ose vendosur se çfarë dëshironi të bëni për ta bërë shtëpinë tuaj më elegante dhe tërheqëse. Keni qenë shumë në shtëpi kohët e fundit dhe pa […]

16:47 03/05/2021
horoskopi-javor-750x375-1-large.jpg
6min47
Dashi Një fazë shërimi po hapet për ju që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk filloi në mënyrën më të mirë, por nën flamurin e nervozizmit që gjithashtu kompromenton marrëdhëniet me të tjerët. Kini kujdes nga polemikat në dashuri sepse ato mund të krijojnë fraktura serioze. Demi Nëse keni pasur probleme do të […]

07:47 30/04/2021
Screen-Shot-2021-04-30-at-8.46.42-AM-large.png
5min44
Dashi Megjithëse pozicioni juaj financiar do të jetë i qëndrueshëm, shpenzimet e vazhdueshme do t’ju ndalojnë të ekzekutoni plane të reja. Do të gjeni miq mbështetës, por bëni kujdes nga ato që thoni. Të jesh hakmarrës ndaj të dashurit/dashurës nuk do t’i shërbejë ndonjë qëllimi të dobishëm. Demi Mund të përballeni me disa probleme, teksa […]

08:11 29/04/2021
Screen-Shot-2021-04-29-at-9.10.43-AM-large.png
5min39
Dashi Sot po ndiheni disi dyshues për partnerin tuaj dhe kjo po ju pengon të ecni përpara. Beqarët dëshirojnë dhe të jenë në lidhje por kërkojnë dhe liri. Jini më të vendosur. Ndiheni disi të dobët dhe shëndeti kërkon më shumë përkujdes . Karriera nuk do të jetë  e thjeshtë për tu krijuar. Demi Ju […]

08:26 28/04/2021
gplogo_400x400-large.png
6min54
Dashi Do të jeni plot shpresë dhe aspirata. Ju mund ta çoni biznesin tuaj në lartësi të reja sot. Një ditë e mirë për të komunikuar me njerëz të cilët i takoni rrallë. Nëse përballeni me probleme, mos u shqetësoni. Ngritjet janë ciklike dhe të gjitha janë pjesë e jetës. Demi Do të jetë një […]

08:07 27/04/2021
Screen-Shot-2021-04-27-at-9.06.26-AM-large.png
5min40
Dashi Mundohuni të dilni nga zyra herët dhe të bëni gjëra që vërtet ju pëlqejnë. Ka gjasa të përfundoni shumicën e detyrave sot në vendin tuaj të punës. Partneri/partnerja juaj do të përpiqet t’ju kënaqë dhe argëtojë. Demi Bëni diçka që do t’ju ndihmojë të afroheni më shumë me qëllimet tuaja. Natyra gazmore e anëtarëve […]

07:52 26/04/2021
Unknown-1-large.png
4min41
DASHI Hëna është akoma kundër jush, ka diçka që po ju trondit: asgjë serioze, nëse jeni të fortë në çift. Mos kini frikë. Sa për punën, jo të gjitha ato që shkëlqen janë prej ari … DEMI Gjendja shpirtërore dhe dashuria janë shumë më të mira. Disa arritje duken të lehta, por kjo është vetëm […]

07:44 24/04/2021
horoskopi-ditor-750x375-1-6-large.jpg
3min71
Dashi Nëse në dashuri duhet të gjesh kompromise për të bërë paqe me zemrën tënde, në punë do të duhet të marrësh vendime të rëndësishme. Demi Disa përjashtime nga rregulli në botën e dashurisë janë ato që ju duhen tani, ndërsa një ditë interesante premton të jetë në punë. Binjakët Kjo është një ditë e […]

08:13 16/04/2021
horoskopi-ditor-750x375-1-5.jpg
5min52
Dashi Do të merrni disa informacione interesante sa i përket profesionit. Një rritje në detyrë ose një shpërblim financiar mund t’ua bëjnë ditën më të bukur. Gëzojuni suksesit që e keni arritur me shumë sakrifica. Demi Hidhini me kujdes hapat tuaj në këtë ditë. Vetëm kështu do të arrini që të shmangni ndonjë dështim. Niseni […]


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto