Bursa dhe këmbimi valutor, 16 shkurt 2021

09:56 16/02/20212min57

kursi-kembimi-konica.al_-1-1-1

Monedha e eurozonës këmbehet sot në tregun valutor me 123.8 lekë.

Dollari amerikan, shitet sot me 102.5 lekë.

Paundi britanik këmbehet me 141.9 lekë.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 81.3 lekë.

Franga zvicerane rritet ndjeshëm në vlerën e 114.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.97 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë informacion:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto