Bukuroshet me të njëjtën veshje, kush duket më bukur?

11:38 13/11/20202min95
890D4687-5C75-455E-BE2E-4C42F25C0B10-292x400-1

 

Bora Zemani dhe Era Istrefi janë dy nga vajzat më simpatike të showbizzit shqiptar. Secila ka spikatur për stilin e veçantë, ndërkohë që së fundmi ato kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje.

Në fakt nuk është një fustan, apo bluze por ato janë veshur njësoj në të gjithë kombinimin që kanë zgjedhur. Ishte moderatorja Zemani e cila ndau një foto të ‘look-ut’ të saj pak ditë më parë ku ishte veshur me një golf të zi, fund të shkurtër dhe një palë geta të zeza.

Të njëjtën paraqitje ka vendosur ta zgjedhë dhe Era, duke e ndarë publikisht me fansat në rrjete sociale. Për hir të së vërtetës të dyjave vajzave ju shkon shumë kjo paraqitje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto