“Boll ekspozuat të brendshmet po këndoni”, Enxhi Nasufi nuk ia kursen kritikat kolegëve!

15:40 17/09/20202min81
unnamed-1-5

Enxhi Nasufi ka “shpërthyer” papritur në rrjete sociale, duke bërë disa kritika për kolegët e saj këngëtarë. Tashmë që Enxhi është edhe moderatore, ka fituar akoma më tepër vëmendje nga publiku.

 

Së fundmi, e frymëzuar performanca e një konkurrenteje në SHBA, Enxhi i ka dedikuar disa fjalë kolegëve të saj këngëtarë.

 

“Dëgjoni! Na janë shtuar këngëtaret si milingonat. Edhe boll na hapët barkun me firmën e mbathjeve dhe shapkave me gisht që vishni po hapni rylin e fytit e këndoni po keni,” ka shkruajtur ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto