Bes Kallaku zgjedh foton epike për t’i uruar përvjetorin Xhensilës!

11:31 02/09/20202min131
xhensila-1

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë festuar 3 vjetorin e martesës së tyre. Çifti të cilët ndajnë shpesh momente mjaft argëtuese të përditshmërisë me ndjekësit, edhe urimin për përvjetor sigurisht e kishin të tillë.

 

Nga i gjithë seti special i fotove të dasmës, të cilin Besi dhe Xhensila e realizuan në Itali, aktori ka zgjedhur foton më epike për të bërë urimin e tij.

 

Në foto shfaqet Besi teksa puth një statujë dhe Xhensila në sfond e “lënë pas dore” dhe e habitur. “Urime 3 vjetorin e martesës o jet,” shkruan Besi duke shkaktuar sërish të qeshura pafund tek ndjekësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto