Bebe Rexha tregon më në fund detaje nga festa e datëlindjes!

10:37 02/09/20202min73
EgtB2A0X0AAnKz6-1-1068x712

Bebe Rexha festoi 31 vjetorin 3 ditë më parë. Këngëtarja nuk kishte postuar asgjë deri më tani, duke e shtuar kureshtjen e fansave akoma më tepër. Së fundmi, Bebe ka postuar disa foto dhe video, ku duken detajet kryesore të festës së saj.

31 vjeçarja kishte ndryshuar totalisht look, duke u shfaqur me flokë shumë më të gjata nga ç’jemi mësuar ta shikojmë dhe të bëra gërshet.

 

Ndërkaq, ambjenti ishte i kuruar deri në detaj, ku dekori i bukur vazhdonte edhe në pishinë. “Ditëlindja ime ishte e bukur. Ju falenderoj për të gjithë dashurinë. Ju dua,” ka shkruajtur ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto