Bearti është mashkulli misterioz në krah të Encës?! Cili është detaji që i nxori zbuluar?!

14:58 10/06/20213min76
e7bb5ede53cf2f7a4e06f78cb89f90f9_L-696x418

Enca Haxhia është një prej artisteve më të komentuara në mediet rozë. Ajo është shumë e përfolur për format e saj të kolme trupore, të cilat i nxjerr në pah vazhdimisht. Këtë periudhë artistja ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale dhe ka pozuar në mënyrë mjaft provokuese.

Artistja nuk ka nguruar as këtë sezon që të shfaqë sërish format trupore, duke u zhveshur dhe duke marrë vëmendjen e fansave dhe publikut të gjerë.

Mirëpo teksa të gjithë po prisnin projektin e saj më të ri muzikor, këngëtarja i ka surprizuar të gjithë me një postim në’ Instagram’ ku shfaqet duke përqafuar një mashkull. Nuk dihet ende se kush mund të jetë mashkulli që ka në krah, mirëpo ndjekësit e kanë një emër në mendje.

 

Ata mendojnë se mund të jetë Bearti i ‘Përputhen’ dhe nuk i kanë kursyer komentet në foton e këngëtares së njohur. Nëse Enca ka zgjedhur Beartin për klip mbetet të për tu parë, por një detaj duket se i nxorri pak zbuluar.

Dyshja ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe kjo gjë sapo konfirmoi zërat se djali në foto është vërtet Bearti.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto