Aurela Gaçe “përdor” J.Lo dhe Malumën për të ironizuar kolegët

13:55 30/09/20202min102
download (7)

Aurela Gaçe është ndër këngëtaret më të njohura dhe të pëlqyera për publikun. Së fundmi, ajo ka bërë një postim, duke marrë si shembull Jennifer Lopez dhe Malumën. J.Lo dhe Maluma kanë publikuar së fundmi projektin e tyre “Pa ti-Lonely”.

 

Sigurisht, duke numëruar miliona fansa dhe me famën e tyre, suksesi ishte i padiskutueshëm.

“3 ditë, 3 milionë e 500 mijë shikime. Ndërkohë, Subscribers në Youtube. 13.4 milionë. Ose këta s’kanë fansat (qe dmth o kane këta o s’di tjetër) ose s’dinë te blejnë, ose ose, duhet te ishin shqiptare që të kishin më shumë sukses në këto lloj punësh. Ah, nejse thuaj. Po të ishin këtu, do të kishin thyer rekorde edhe më shumë se kaq. Do të shkruante edhe media për thyerje rekordesh. Po nejse thuaj. Hajt natën,”shkruan Aurela.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto