Atentati që tronditi Himarën, flet fqinji, tregon detaje për biznesmenin që u vra: Ishte njeri shumë…

14:36 17/10/20201min130
-800-0-5f8ad20c9d1d3

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë ka tronditur Himarën, ku është vrarë me armë zjarri biznesmenin Niko Goro.

Fqinji e përshkruan biznesmenin e ekzekutuar, Niko Goro si një njeri shumë punëtor dhe i rregullt, duke thënë se mbeti i tronditur nga ngjarja e rëndë që ndodhi në mes të ditës. Sipas tij, Goro nuk kishte konflikte.

“E njihnim, e kam komshi. Nuk kishte konflikte, ishte i pastër punonte në rregull, të tronditur, në mes të ditës, skandal. Ka një vit që është ndërtuar. Autori nuk e njihja. Nuk di gjë”, tha fqinji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto