Arta Elezaj me poza të reja provokuese nga pushimet

18:50 17/09/20202min168
arti-1-780x439

Bukuroshja e njohur, Arta Elezaj, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme dhe kryesisht imazhe atraktive nga udhëtimet në vende luksoze.

Së fundmi, Elezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi të reja, ku ka pozuar me bikini gjatë pushimeve.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ajo nuk ka hezituar të vë në pah linjat atraktive trupore, duke pozuar me bikini të bardha.

Vathët në kërthizë dhe qaforja me sy ishin detaji që plotësuan dukjen e saj në këtë paraqitje të ekspozuar para fansave.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Arta së fundmi u paraqit në klipin “Edhe Sa” të këngëtares Kida, krahas bukurosheve të njohura Kejvina Kthella dhe Megi Pojani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto