Arrestohet pas 10 orësh ndjekje i shumëkërkuari Dhimitër Biba/ Qëlloi një polic dhe u shpëtoi nga duart

policia-foto

Një person i shumë kërkuar nga Policia e Shtetit është arrestuar ditën e sotme.

Sipas informacioneve të policisë, efektivët e Elbasanit kanë pikasur Dhimitër Bibën në një zonë të Elbasanit, dhe kanë shkuar që ta arrestojnë.

Por gjate tentativës për ta arrestuar, Biba, ka sulmuar një nga efektivët dhe ka arritur të shpëtojë.

Blutë janë vënë në ndjekje, ndërsa pas 10 orësh kërkime dhe ndjekje, ata kanë arritur që ta vënë në pranga të shumë kërkuarin Dhimitër Biba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto