“Arratisja më qesharake nga paparacët!”/ Irina Shayk dhe Kanye West në një lidhje prej kohësh

12:40 10/06/20215min75
Screen Shot 2021-06-10 at 1.39.46 PM

Në rrjet nisi të qarkullojë me shpejtësi lajmi se super modelja me famë botërore, Irina Shayk ka nisur një romancë me ish bashkëshortin e Kim Kardashian, Kanye West. Sipas burimit për tabloidin “DeuxMoise” thuhet se reperi është në një marrëdhënie të fshehtë me Shayk.

“Nuk e di nëse ‘takimet’ (dating) janë fjala e duhur për ta përshkruar, por duket që mes tyre ka interes”, ka cituar burimi.

Teksa dyshja nuk kishin reaguar lidhur me lajmet, nuk i kanë shpëtuar dot “syrit të paparacëve dhe janë kapur ‘mat’ bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto