Ariana Grande zyrtarizon romancën e re

17:17 04/12/20201min95
5c2cb54a01c0ea05991c19f2 (1)

Ariana Grande duket se ka nisur një histori të re dashurie. Këngëtarja tashmë e ka bërë publike lidhjen e saj, duke treguar se gjërat po shkojnë mjaft mirë. Partneri i saj quhet Dalton Gomez dhe besohet se çifti kanë nisur bashkëjetesën.

Dyshja u përfolën për një lidhje disa muaj më parë, por asokohe nuk e konfirmuan lajmin. Teksa ka treguar zbukurimet e shtëpisë për festat e fundvitit, këngëtarja shfaqet edhe duke u puthur me të, duke e konfirmuar një herë e mirë marrëdhënien e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto