Argjentina Ramosaj humb njeriun e shtrenjtë dhe përlot me fjalët

11:18 25/05/20212min119
Screen Shot 2021-05-25 at 12.17.39 PM

Argjentina Ramosaj është një nga artistet shqiptare, e cila e mban jetën private dhe personale larg vëmendjes mediatike. Këngëtarja ndan rrallë momente me publikun në rrjete sociale, ama një ngjarje e trishtë e ka “detyruar” që të publikojë një fotografi familjare.

Mirëpo duket se portreti i plotësuar nuk do të jetë më i tillë, pasi fatkeqësisht vjehrri i saj është ndarë nga jeta. Lajmin e ka bërë me dije vetë ajo, duke ndarë edhe përjetimet emocionale për humbjen e madhe.

 

 

“Dje humbëm njeriun shumë të dashur, unë vjehrrin, që e doja dhe respektoja si prindin tim, sepse ashtu më ka dasht, si vajzën e tij. Noah humbi gjyshin, me të cilin kaloj shumë kohë, për të cilin ndinte shumë dashuri, kujdes.. Vështir ishte sot të ndahemi nga ti Meke, na theve zemrat. U prehsh në paqe Engjell , do të duam e kujtojmë përjetësisht”, shkruan Argjentina Ramosaj.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto