Arbenita publikon foton e parë me barkun e rrumbullakosur

20:23 22/02/20214min38

arbenitalsmajli_47583773_2199981426689488_1939120662249864255_n-e1576616651327 (1)

Arbenita dhe Fero kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë pak ditë më parë. Çifti dhanë lajmin e bukur për ndjekësit nëpërmjet një postimi dhe vetëm pak më vonë, filluan aludimet për një shtatzëni të mundshme të Arbenitës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli)

Modelja nuk ka vonuar dhe e ka konfirmuar lajmin e pritjes së ëmbël, duke postuar edhe foton e parë me barkun e rrumbullakosur. “Jam shtatzënë”, shkruan modelja krahas fotos e cila ka marrë mjaft komplimenta.


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto