Arbenita Ismajli tregon linjat trupore

17:39 29/09/20202min291
Arbenita Ismaili

Arbenita Ismajli është ndër modelet më të pëlqyera në industrinë e modelingut.

Kjo vjen për shkak të bukurisë dhe linjave trupore të saj, të cilat i shfaq në mënyrë të vazhdueshme në postimet e saj.

Së fundmi, në disa imazhe të publikuara në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka tërhequr vëmendje të madhe.

(Foto: Instastory)

Në imazhin e parë ajo shfaqet me një lloj të brendshme të zeza, me ç’rast i theksoheshin tiparet trupore.

Ndërsa, në të dytën Arbenita është parë të jetë më elegante, përmes një fustani të shkurtër me ngjyrë bezhë.

(Foto: Instastory)

Kohëve të fundit modelja ka qenë aktive në ndarjen e fotografive të ndryshme, të cilat po pëlqehen në masë të madhe nga fansat e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *