Arben Malaj/ Mirënjohje socialistëve dhe njerzve të mirë të vendit tim.

10:44 10/09/20206min188
Arben-Malaj-600x338-1

Socialisti i vjetër Arben Malaj ka bërë një dedikim duke shpërndarë intervistën e tij më të fundit në rrjetin social facebook.Ai shprehë mirënjohje duke e adresuar mirënjohjen e tij te socialistët dhe njerzve të mirë të vendit tim.

Postimi:

Mirenjohja per njerezit e mire te vendit tim dhe mirenjohja per socialistet te cilet me besuan mandate te rendesishme publike dhe politike eshte thelbi I angazhimit profesional dhe publik per ate qe dubet bere per te luftuar korrupsionin dhe kapjen e shtetit qe varferojne shqiptaret dhe ju vrasin te ardhshmen.
Dite te mbare!!
Arbeni

Ish-ministri Malaj, kritika Ramës për Besa Shahinin: Po keqpërdoret PS. Mesazhi që dha ajo ishte… Sep 9, 2020 | 16:24 SHPËRNDAJE Facebook Twitter tweet   ARISTIR LUMEZI/Ish-ministri socialist i Financave, Arben Malaj, e sheh shumë të gabuar për të rinjtë mesazhin e dhënë nga ministrja…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto