Arbana Osmani e ka vendosur tashmë si do e quajë bebin që do vijë së shpejti në jetë!

12:28 02/09/20201min97
0a98c9fb8b9c21d11e964dd7d64c2600_L-1

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe tashmë çdo gjë është gati për të mirëpritur bebin.

Moderatorja u është përgjigjur disa pyetjeve të fansave në Instagram, ku sigurisht kurioziteti për bebin ishte i madh.

E pyetur nëse e ka zgjedhur emrin dhe çfarë emrash preferon, Arbana është përgjigjur: “Sigurisht emër shqiptar”. Ajo nuk e ka zbuluar ende emrin, megjithatë mbeten vetëm pak ditë pritje për ta zbuluar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto