Angela Martini, e fashuar por gjithsesi super seksi!

10:51 18/09/20202min147
image00011-696x497

Anxhela Martini ka bërë “merak” të gjithë ndjekësit e saj, pasi postoi një InstaStory ku dukej me këmbën e fashuar.

 

Ish modelja, pas mesazheve të shumta lidhur me këtë detaj, ka vendosur të sqarojë të gjithë se çfarë i kishte ndodhur. Ajo postoi një foto në Instagram, në të cilën shkruante:

 

“Duke ndenjur në ballkonin tim, me kyçin e këmbës të thyer”. Edhe pse nuk dha shumë detaje për këtë incident, duket se Anxhela është në gjendje të mirë dhe si gjithmonë, edhe pse me fasha, ish modelja duket në super formë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *