Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen…

18:28 15/09/20201min81

alberie-hadergjonaj_1484823875-9390645

Këngëtarja shqiptare, Albërie Hadërgjonaj ka një karrierë shumë të gjatë muzikore. Ajo nisi të këndonte që në moshën 16-vjeçe, dhe sot ka festuar ditëlindjen e saj.

Hadërgjonaj mbushi 45 vjeç dhe ka marrë urime të shumta në rrjetet sociale me rastin e ditëlindjes.

Ajo kohën e fundit u përfol shumë për një debat me kompaninë që i menxhonte këngët, pasi kishin disa keqkuptime pas shkëputjes së marrëveshjes.

Albërie Hadërgjonaj është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore, të cilat priten të publikohen shumë shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto