Alarm në Librazhd / Infektohet me Covid-19 shoferi i kryetarit të Bashkisë

13:01 01/09/20201min115
Screenshot_1-3-696x417

Shoferi i kryetarit të Bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra raportohet të jetë infektuar me Covid-19.

Mësohet se ai është vetë karantinuar në banesën e tij.

Ai është një nga personat më të afërt me kryebashkiakun, ndërsa priten të kryhen disa tamponë pasi shoferi ka pasur kontakte me një pjesë të stafit të bashkisë dhe dyshohet se mund të ketë të tjerë të infektuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto