Alarm në Librazhd / Infektohet me Covid-19 shoferi i kryetarit të Bashkisë

13:01 01/09/20201min159
Screenshot_1-3-696x417

Shoferi i kryetarit të Bashkisë së Librazhdit, Kastriot Gurra raportohet të jetë infektuar me Covid-19.

Mësohet se ai është vetë karantinuar në banesën e tij.

Ai është një nga personat më të afërt me kryebashkiakun, ndërsa priten të kryhen disa tamponë pasi shoferi ka pasur kontakte me një pjesë të stafit të bashkisë dhe dyshohet se mund të ketë të tjerë të infektuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *