Aktorja turke pëson aksident, shoqërohet menjëherë në spital!

14:04 31/08/20201min169
bensu soral

Bensu Soral ka pësuar një aksident gjatë pushimeve me bashkëshortin e saj Hakan Bas. Aktorja nuk ka bërë të ditur detajet e aksidentit, por ama ka zbuluar se për shkak të tij, i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni në spital.

Pas ndërhyrjes në shpatull, Bensu ka postuar një foto për të qetësuar fansat e saj. “Dua të falenderoj të gjithë ata që u shqetësuan dhe më pyetën. Kam bërë një operacion të vogël në shpatull pas një dëmtimi. Nuk ka asgjë për tu shqetësuar, tani jam më mire,” ka shkruajtur ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto