Aktorja e njohur zbulon shtatzaninë dhe gjininë e bebit!

13:45 03/09/20202min104
Meryem-Uzerli-1-696x469

Meryem Uzerli ka befasuar të gjithë me lajmin e bukur që ka ndarë së fundmi. Aktorja e cila u bë e njohur me rolin e Sulltaneshës Hyrrem, është në pritje të ëmbël.

 

Meryem ka treguar se është në muajin e 5-të të shtatzanisë, gjë të cilën e kishte mbajtur të fshehtë deri më sot. Ajo ka zbuluar gjithashtu gjininë e bebit që pritet të vijë në jetë.

 

“Jam 5-muajshe shtatzënë. Pres që beben ta lind në janar. Lara prej kohësh dëshironte një motër,” ka thënë Meryem duke zbuluar kështu se është në pritje të një vajze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto