Aktorja e njohur së shpejti nënë për herë të parë!

13:13 31/08/20202min39

Emma roberts

Emma Roberts më në fund ka konfirmuar aludimet që qarkullonin prej kohësh, për një shtatzani të mundshme. Aktorja e njohur, ka dhënë lajmin e bukur nëpërmjet disa fotove në Instagram, ku shfaqet barku i rrumbullakosur.

 

29 vjeçarja ka zbuluar gjithashtu edhe gjininë e bebit, me anë të shkrimit përkrahë fotove. “Me dy djemtë e mi të preferuar,” shkruan Emma në fotot ku shfaqet me bashkëshortin dhe barkun e rrumbullakosur, duke zbuluar kështu që është në pritje të një djali.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *