Aktori i njohur i Turqisë i kthen Eva Muratit një super koment, ku i shkruan…

23:42 18/09/20204min265
can-yaman-dhe-eva-murati-8

Can Yaman është një ndër aktorët më të dashur për publikun shqiptar, jo vetëm për fizikun e tij që shumë vajza e adhurojnë, por edhe për shkak se është me origjinë shqiptare.

Së fundmi, aktori i ka kthyer një koment në Instagram moderatores së njohur dhe shumë simpatike, Eva Muratit.

can yaman dhe eva murati (13)

Ajo i ka komentuar me dy emoji në videon e tij të fundit, ku Jan shfaqet duke luajtur në serialin e ri turk. Can ia ktheu po ashtu me dy emoji, të cilat mund të përkthehen si “Faleminderit, yll!”.

can yaman dhe eva murati (16)

Këto komente po qarkullojnë së fundmi në rrjet dhe fansat kanë nisur nga aludimet.

can yaman dhe eva murati (10)

Nuk dimë të themi nëse Eva dhe Can njihen personalisht, por aktori nuk e ndjek atë në Instagram.

can yaman dhe eva murati (2)

Aktualisht, ylli i telenovelave turke po vazhdon me sukses karrierën e tij, teksa po luan në një ndër serialet më të ndjekur në Turqi, që titullohet “Bay Yanlis”, krah aktores Ozge Gurel.

can yaman dhe eva murati (14)

can yaman dhe eva murati (11)

can yaman dhe eva murati (12)

can yaman dhe eva murati (7)can yaman dhe eva murati (6)can yaman dhe eva murati (5)can yaman dhe eva murati (4)can yaman dhe eva murati (3)

can yaman dhe eva murati (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto