Aktori 73-vjeçar më i dashuruar se kurrë, po jeton romancën e re

14:59 04/09/20201min120
charles-dance

Charles Dance, aktori I njohur i “Game of Thrones” është fotografuar me të dashurën e re në plazh. Në fotot e bëra publike shihet aktori 73-vjeçar teksa puthet me bjonden që i ka rrëmbyer zemrën.

 

Po ashtu , një vëmendje të veçantë ka marrë dhe fiziku tejet i kuruar i çiftit.  Ata  duken më në formë se kurrë, duke treguar se mosha për disa njerëz është thjeshtë një numër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto