Aksidentohet djali i Presidentit Thaçi, ja gjendja e tij shëndetësore

16:30 13/08/20201min163
a028d9b4e4f02eb96c5e10861f529b53_L

Endrit Thaçi, djali i Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka ka pësuar një aksident ditën e sotme.

Për këtë informacion ka reaguar edhe Policia e Kosovës, e cila ka shpjeguar se në aksident janë përfshirë tri mjete dhe ka mbetur i plagosur një person.

Mediat kosovare raportojnë se Endrit Thaci është në gjendje të mirë shëndetësore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto