Aksident tek Rrethi i Golemit, përplasen 3 makina plagosen 2 persona

13:11 31/08/20201min54
aksident-590x354-1

Një aksdent i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor tek Rrethi i  Golemit në drejtim të Malit të Robit.

në aksident 3 mjete me drejtues shtetasit R.R., J.L., dhe M.D

Më datë 31.08.2020, rreth orës 12:00, në aksin rrugor tek Rrethi i  Golemit në drejtim të Malit të Robit, janë përfshirë në aksident 3 mjete me drejtues shtetasit R.R., J.L., dhe M.D. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit M.D., dhe pasagjerja në mjetin e saj, të cilat u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto