Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, drejtuesi i një motori përfundon në gjendje të rëndë në spital. Pamje nga vendi i ngjarjes

17:45 09/09/20204min54
aksi

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Një motor teksa po ecte me shpejtësi të lartë, drejtuesi ka humbur dhe për pasojë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Paraprakisht, thuhet se burri ndodhet në sallën e Kirurgjisë në Spitalin e Elbasanit ku po i nënshtrohet operacioneve, për shkak të dëmtimeve të shumta.
burimi: panorama,al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto