Aksident me vdekje në Durrës, arratiset shoferi

23:39 08/11/20201min94
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Një 62-vjecar i cili po udhëtonte me bicikletë është aksidentuar për vdekje nga një makinë.

akisdentnaten

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (8 nentor) në lagjen 6 të qytetit të Durrësit.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.11.2020, rreth orës 22:55, në lagjen nr.6, Durrës, një mjet ende i paidentifikuar, ka aksidentuar biçiklistin shtetasin H. B., rreth 62 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto