Aksi Burrel-Klos/ Makina e tonazhit të lartë përplas veturën, disa të plagosur

09:54 01/09/20201min124
burrel

Aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Burrel-Klos.

Aksidenti është shënuar në Zall-Shoshaj të Burrelit.

Një makinë e tonazhit të rëndë që transportonte inerte ka aksidentuar një makinë, brenda së cilës po udhëtonin disa persona.

Nga aksidenti i rëndë raportohen disa persona.

Është krijuar një radhë kilometrike, pas bllokimit të trafikut.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto