Ajola Xoxa bën dedikimin prekës për të atin e ndjerë

14:38 15/10/20201min330
fg-1

Ajola Xoxa humbi babain në muajin shkurt të vitit të kaluar. Arben Xoxa u nda nga jeta në moshën 67 vjeçare. Nëpërmjet postimeve, Ajola ka treguar gjithmonë lidhjen speciale që kishte me babain, të cilit ia ndjen mungesën gjithmonë e më shumë.

Ditën e sotme ajo postoi një kujtim nga martesa e saj, teksa ka pozuar me babain. “Mendje fantastike dhe shpirti më i mirë. Më mungon,”shkruan Ajola në postimin e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto