Ajola Xoxa bëhet nostalgjike dhe rikujton momentin special!

12:57 18/09/20202min236
8011971212_292d1c27c2_b

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj kurorëzuan dashurinë e tyre 6 vite më parë. Tashmë ata janë prindër të një djali, Kajan dhe vitet kaluan sa hap e mbyll sytë.

Ndoshta vetë kjo, e ka shtuar dozën e nostalgjisë tek Ajola, e cila ka kujtuar këtë moment special kur ka veshur fustanin e bardhë.

Ajo ka postuar një foto mjaft të bukur, të realizuar në 2014-ën, pjesë të setit profesional fotografik që ka realizuar për dasmën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto