Aida Shtino i rikthehet ekranit, zbulohet projekti i ri

14:30 09/10/20201min137
unnamed-2-1-1 (1)

Aida Shtino, moderatorja e programit të njohur “Njerëz të humbur”, ishte larguar prej vitesh nga ekrani. Mirëpo, ky sezon televiziv, rikthen Aidën në ekran, me të njejtën tipoligji emisioni që e kemi parë për vite me radhë.

 

Emisioni i saj i ri titullohet “Identiteti” dhe në fokus ka pikërisht histori shqiptare të patreguara më parë, enigma dhe mistere që kanë mbetur ndër vite. Gjithçka që përbën historinë dhe identitetin e kombit tonë, do të vijë e rrëfyer nga Aida dhe të ftuarit e saj. Këtë herë moderatorja do shfaqet në logon e Fax News.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto