Agron Llakaj tregon eksperiencën e tij dhe të bashkëshortes me Covid-19

19:40 28/10/20202min79
download (24)

Agron Llakaj dhe bashkëshortja e tij ishin infektuar nga Covid-19. Moderatori ka treguar se tashmë të dy janë shëruar, pas një “beteje” 20 ditore me virusin. Ai ka theksuar gjithashtu se mbështetja më e madhe e tyre për ta kaluar këtë gjendje, ishte pikërisht vajza e tyre Alkida e cila është kujdesur në maksimum për ta.

 

“Te dashur miq! Me ne fund, pas nje beteje relativisht te moderuar me Covid 19, pas rreth 20 ditesh, ime shoqe Kostandina dhe une morem pergjigjen ‘negativ’ te tamponit. Ne ja dolem, me qetesi dhe pa panik… ne mbeshtetje te njeri tjetrit por me kujdesin absolut dhe te vajzes tone Alkida, qe nuk mori parasysh rriskun per vete por na sherbeu deri ne momentin e kapercimit te situates. ‘Kush ka vajza, boten ka’ thote kenga,” shkruan ndër të tjera Llakaj në postimin e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto