Agnesa Vuthaj ndan momentin e veçantë me ndjekësit

11:27 14/10/20202min106
18-2-1

Agnesa Vuthaj është mjaft e rezervuar përsa i përket jetës së saj personale. Në fakt, profilet e saj në rrjetet sociale, janë totalisht të fokusuara te puna e saj dhe kompania që ish Miss-i ka krijuar.

 

Mirëpo, në një ditë të veçantë për mamanë e saj, Agnesa nuk mund t’i rezistonte tundimit për të postuar diçka me të.

 

Bukuroshja ka uruar mamanë për datëlindje nëpërmjet një fotoje të ëmbël, ku shfaqet e mbështetur në krahët e saj. “Gëzuar datëlindjen mama jem. Të dua shumë,” shkruan ajo krahas postimit të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *