Afërdita ndan ekon e parë të vogëlushit e duket më e lumtur se kurrë

23:32 28/10/20202min92
download (27)

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Pritja e ëmbël për Afërditën është një periudhë shumë e bukur, njejtë si për çdo femër kur bëhet nënë.

 

Së fundmi, pas videos së bukur ku zbuloi gjininë e bebit që pritet të vijë në jetë, Afërdita ka treguar edhe ekon e parë.

Edhe pse nuk duket aspak shtatzanë për shkak të fizikut super në formë, Afërdita na tregoi një herë e mirë që lajmi i bukur është mëse i vërtetë. Në sfond pas ekos shfaqet bashkëshorti i saj i buzëqeshur, i cili e ka shoqëruar Afërditën gjatë vizitës mjekësore të radhës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto