Adelina Ismaili nis pushimet në Francë, poston fotot e ëmbla me partnerin dhe djalin

16:07 28/08/20201min128

Edhe pse ky vit nuk ka qenë i favorshëm për pushime, këngëtarja Adelina Ismaili nuk ka hequr dorë prej tyre.

Pas qëndrimit disa mujor në Kosovë, bashkë me partnerin e saj, Valin dhe me djalin, Uliksin, këngëtarja është kthyer në Zvicër, sipas “Prive”.

Për shkak të afërsisë, familja nuk e ka humbur shansin për të udhëtuar drejt Francës, për të kaluar disa ditë pushimi.

Ndër fotot e publikuara në Instastory nga këngëtarja, duket se familja është e kujdesshme ndaj pandemisë pasi shfaqet me maska në fytyrë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto