A janë ndarë Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj? Zbuloni të vërtetën

11:08 07/09/20201min108
luana-krenar-1

Pak ditë më parë nisën thashethemet se çifti Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë ndarë. Shkak për këtë është bërë mungesa e Çoçaj në ditëlindjen e moderatores. Madje ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Kaq ka mjaftuar për të nisur dyshimet, por burime të sigurta pranë çiftit thonë se asgjë nuk është e vërtëtë. Ata i kanë kaluar pushimet së bashku dhe janë mëse të lumtur, por gjithmonë kanë preferuar ta mbajne lidhjen e tyre larg mediave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto