A është paguar Gabriel Garko për të pranuar publikisht homosekzualizmin?

11:58 30/09/20202min108
g-1-3-696x443

Gabriel Garko “shokoi” të gjithë fansat pak ditë më parë, teksa pranoi publikisht në televizion se ishte homoseksual. Aktori aq i dashur për publikun, rrëfeu i prekur se prej vitesh e kishte fshehur këtë gjë, nga frika e paragjykimeve.

 

Mirëpo, deklarata e tij ka “aktivizuar” një valë teorish konspirative. Një prej tyre, është ajo e pagesës së Gabriel Garko për këtë deklaratë.

 

Moderatorja Selvaggia Lucarelli është e bindur që Garko është paguar për të bërë këtë rrëfim, madje ta bëjë pikërisht në këtë moment për të mbuluar skandale të tjera mediatike që po qarkullojnë këtë periudhë në Itali. “Garko gjithashtu donte që të çlirohej nga kjo barrë, por ai e bëri, sipas burimeve të mia, për shumën modeste prej 30 mijë euro për ‘Grande Fratello Vip’ dhe 30 mijë euro për ‘Verissimo’” është shprehur moderatorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto