“A bëhet xheloze bashkëshortja jote?”- Tolgahan publikon foton krah aktores së njohur, ndjekësi e “thumbon”! Ja ç’përgjigje i dha Almeda

14:56 17/10/20203min120
almeda-dhe-tolgahan-7

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman, do të ketë rolin kryesor në serialin e ri “Kampioni im”, ku do të shfaqet si një boksier.

Së fundmi, partneri i Almeda Abazit ka publikuar një foto krah aktores protagoniste, Sude Guler, e cila është mbështetur në kraharorin e tij.

almeda dhe tolgahan (6)

Komentet kanë qenë të shumta, por vëmendjen e tërhoqi njëri prej tyre.

almeda dhe tolgahan (3)

A bëhet xheloze bashkëshortja jote,”- shkruante ndjekësi.

Por në vend të Tolgahan, përgjigjen ia ka dhënë direkt Almeda.

almeda dhe tolgahan (8)

Jo, Almeda nuk është xheloze, sepse e di që ky është thjesht një aktrim, pra nuk është e vërtetë. Nëse Almeda do të ishte xheloze, nuk do e ndiqte filmin”, ka qenë përgjigja e bukuroshes.

almeda dhe tolgahan (4)

Tolgahan dhe Almeda u martuan në vitin 2017 dhe u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar.

almeda dhe tolgahan (9)

Ata mirëpritën në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin Efehan.

almeda dhe tolgahan (5)almeda dhe tolgahan (1)

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto