13:27 10/09/202010min40
Anne-Hathaway-840x420

Grimi është padyshim një nga shoqëruesit më të mirë të personazheve publikë në paraqitjen e tyre. Në përditshmëri apo evente të ndryshme shumicën e VIP-ave jemi mësuar t’i shohim gjithmonë me një pamje të kuruar dhe të veshur plot stil. Makiazhi, sidomos për femrat krijon një paraqitje të plotësuar dhe mjaft ndryshe.

Më poshtë ju sjellim disa nga pamjet e VIP-ave, të cilat janë pa grim dhe zor se do t’i njihni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto