4 gra kapen për flokësh para drejtorisë së Policisë, uniformat blu bëjnë ‘sehir’-VIDEO

20:11 10/09/20201min190
Grate

Katër gra janë kapur për flokësh me njëra-tjetrën para hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës.

I gjithë shkaku zënkës ka të bëjë me radhën për të marrë shërbimet në drejtorinë e  Policisë së Tiranës.

Ndërkohë që siç duket edhe në video, punonjësit e policisë bëjnë ‘sehir’ teksa nuk ndërhyjnë për të shuar konfliktin midis grave, deri në momentin që vjen dikush dhe iu hedh ujë.

Ngjarja ka ndodhur  këtë pasdite para drejtorisë së Policisë së Tiranës.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto