“Natën e mirë”, Xhensila publikon foton nga shtrati, ndjekësve nuk ju shpëton…: Pse kështu

10:57 08/10/20205min148
download (62)

Xhensila Myrtezaj është një nga femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera në showbizzin shqiptar. Ajo ka qenë mjaft aktive kohët e fundit në rrjete sociale dhe ka ndarë me ndjekësit fotografi të ndryshme të saj por edhe të familjes.

Edhe pse është nënë e një vajze të vogël, artistja është shfaqur në super kohë pas lindjes pasi ka treguar se është kujdesur shumë për fizikun e saj me regjim ushqimor si dhe ushtrime në palestër. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në ‘Instagram’ nga shtrati teksa ka shkruar: Natën e mirë.

Mjaft e kuruar dhe me një paraqitje perfekte, Xhensila është ‘kryqëzuar’ nga fansat për përdorimin e tualetit dhe pamjes aspak natyrale.

“Pse kështu me makijazh flini ju VIP-at gjumë😂”, shkroi një prej ndjekësve.

Ndërsa një tjetër komentoi: “Pupuu sa keni përparuar ju “VIP-at vallahi” dhe gjumin e bëni nga ai gjumi modern që vetëm ju e keni 🤣🤣🤣🤣”.

Xhensila ka replikuar në disa prej komenteve, duke u shprehur se pamja e saj perfekte i referohet një filtër që ajo ka përdorur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto